Patvirtinkite savo amžių

Svetainėje pateikiama erotinio pobūdžio informacija skirta bent 18 metų turintiems ir vyresniems lankytojams.
Ar esate pilnametis?

Svetainėje yra naudojami slapukai

Krepšelis

Skambinkite: +370 6743 6418

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

El.paštas:  info@slidu.lt

Apie mus

Slidu.lt – prekės suaugusiems

Dėkojame, kad aplankėte mūsų internetinę parduotuvę Slidu.lt. Tikimės, kad Jums čia patinka ir mūsų prekės suagusiems išpildys Jūsų poreikius ir pageidavimus! 

Slidu.lt siekia, kad Jūsų intymiajame gyvenime netrūktų džiaugsmo ir malonumo. Kruopščiai rūpinamės kiekviena prekių pirkimo proceso detale nuo prekės paieškos iki pristatymo. Klientams galime pasiūlyti tik pačias efektyviausias, geriausių atsiliepimų sulaukusias, kokybiškas prekes. 

Asortimentas suaugusiems

Mūsų internetinės parduotuvės katalogą sudaro labai įvairios intymios prekės, todėl peržiūrėję jį, kiekvienas gali ras, ko jam reikia – nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir pageidavimų. Tai gali būti skirtingi vibratoriai,  lubrikantai ir masažo prekės, prezervatyvai, seksualus apatiniu komplektai, kuno kojines, masturbatoriai ir vaginos, penio antgaliai, užmovas, sekso lėlės, penio pompa, prostatos masazuokliai, afrodiziakai, feromoniniai kvepalai, analiniai zaislai.

Mūsų tiekėjai yra didžiausi Europos erotinių ir sekso prekių didmenininkai, todėl savo pirkėjams visuomet galime pasiūlyti mažiausią kainą rinkoje ir labai platų prekių asortimentą

Konfidencialumas ir duomenų apsauga

Sekso žaislų ir kitų panašių prekių pirkimas ir pristatymas – gana intymus reikalas, kuris susiję tik su tuo žmogumi, kuriam šios intymios prekės yra skirtos. Puikiai suvokdami tai ir pasirupindami Jumis organizavome, kad Jūsų įsigytos intymios prekės(prekės suagusiems) būtų pristatomos neutralioje pakuotėje ir be jokių identifikavimo ženklų, o prekių siuntėjas įmonė, turinti taip pat neutralų pavadinimą. 

Mums taip pat rūpi duomenų apsauga, todėl internetinėje parduotuvėje naudojame SSL-protokolą, o visi duomenys tarp mūsų ir Jūsų įrenginio yra šifruojami stipriais ir patikimais algoritmais.

Užsakymų apmokėjimo būdai

Apmokėti už prekes ir pristatymą galite vienu iš Jums patogių būdų:

Prekių pristatymas

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 50 €

Grąžinimo garantija

Apie tai daugiau - čia

Konfidencialumas

Prekės tik saugioje pakuotėje.

Paprastas atsiskaitymas

Paysera, įvairių bankų metodai.