Vibratorius porai We Vibe III (rubino spalva)

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 38,52 

115,56 

Nuotoliniu būdu valdomas naujos kartos We vibe poros vibratorius. Moteris įsideda šį sekso žaislą į vaginą, tuo pačiu mylisi su savo partneriu. Atsparus vandeniui.

Medžiaga: medicininis silikonas

Ilgis: 8,3 cm

Skersmuo: 2,5 cm

Vibracija: 6 vibracijos funkcijos

Elementai: pakraunamas iš tinklo

Spalva: rubinas


Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Naujos kartos We-Vibe III, tai pats naujausias gaminys porai. Turbūt, pamenate We-Vibe šedevrą Duetą, gal net išbandėte ir įvertinote kaip nr.1 sekso prekę porai? We-Vibe III žengia į areną dar galingesnis ir valdomas nuotoliniu būdu, su pulteliu, kad įtiktų patiems išrankiausiems ir patenkintų pačius didžiausius Jūsų lūkesčius.

We-Vibe III yra lenktos U formos, pagamintas iš aukščiausios rūšies medicininio silikono, saugus naudoti – be švino, kenksmingų ftalatų, švelnus, lankstus ir malonus kūnui, ekologiškas, tinkamas naudoti su vandens pagrindo lubrikantais. Visiškai atsparus vandeniui dizainas leis mėgautis ekstaze ir vonioje ar duše  (nardinti nerekomenduojama).

Tiesiog prieš mylintis įveskite vibratorių į vaginą ir patirkite dar daugiau malonumo. Šis mažylis stimuliuos Jūsų g-tašką, klitorį ir partnerio varpą.

We-Vibe III, kaip ir Duetas, gali būti valdomas mygtuku, esančiu ant paties vibratoriaus, tačiau belaidis (wireless) valdymas pulteliu suteikia dar daugiau patogumo ir galimybių – Jums nereikės sekso metu ištraukti vibratoriaus, kad galėtumėte pakeisti vibracijos lygį, užteks lengvai spustelėti pultelį ir mėgausėtis nauju meilės ritmu. Pultelis veikia net iki 3 metrų atstumu.

We-Vibe III net 40% galingesnis. 6 gundantys vibracijos nustatymai leis pasirinkti maloniausią Jūsų meilės šokio ritmą. 2 tylūs motorai užtikrins subalansuotą ir pačią veiksmingiausią vibraciją. Patogus būdas krauti – įstatykite vibratorių į padelį ir prijunkite pakrovėją – pirmą kartą reikėtų krauti iki 18 val., kiekvienas įkrovimas garantuoja 2 val. meilės žaidimų.

Priežiūra: prieš ir po naudojimo nuplaukite muilu su vandeniu, naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus, nebandykite pakeisti vibratoriaus formos.

Į pakuotę įeina: pakrovėjas, pakrovėjo padelis su dangteliu, stilinga vibratoriaus pakuotė ir instrukcija keliomis kalbomis su paveikslėliais.