Vibratorius Couple’s Cushion (violetinis)

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 23,32 

69,95 

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Vibratorius Couple's Cushion puikus pasirinkimas poroms, kurios nori įsigyti vieną, bet itin kokybišką, funkcionalų vibratorių tinkantį abiems. Šis sukurtas kaip tik būtent tam. Jį įsigijus galėsite mėgautis net 3 skirtingais žaidimais. 

  • Masturbatorius. Šis žiedas puikiai atstos kokybišką masturbatorių, kuris vibracijos bangomis ir nelygiu paviršiumi padovanos stiprius pojūčius ir malonias akimirkas vienišais vakarais. 
  • Žiedas peniui. Jo išvaizda puikiai tiks šio tipo žaidimams, kurių dėka vyrui bus sustiprinta erekcija, prailgintas lytinis aktas, o moteriai suteikta klitorio stimuliacija kiekvieno prilietimo metu. Abu mėgausis nauda ir malonumu vienoje vietoje.
  • Nedidelis vibratorius. Vibratorius tiks tokių zonų kaip sėklidės, speneliai, klitoris ir anusas jaudinimui. Preliudijos pradžiai ir sekso paįvairinimui.

Vibratorius pagamintas iš bekvapio, ftalatų neturinčio silikono. Silikonas greitai prisitaiko prie kūno temperatūros ir tinkamas net labai jautrios odos savininkams. 

Įkraunamas USB jungtimi ir valdomas pulteliu, kuris prijungtas laidu prie vibratoriaus. Taip pat šiame gražuolyje rasite 10 skirtingų funkcijų. 

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas su PU danga / ABS

Ilgis: 12,5 cm

Skersmuo: 3,6 cm

Laidelio ilgis: 109 cm

Funkcijos: 10 vibracijos režimų

Įkraunamas magnetiniu įkrovikliu

Spalva: violetinė