Vibe Therapy bevielė vibro kulka Reign

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 18,33 

55,00 

Bevielė vibro kulka, valdoma pultelio pagalba, kuris veikia net 30 m atstumu. Pagamintas iš 100 % medicininio silikono, turi 7 vibracijos režimus. 

Kulkos skersmuo: 3-3,5 cm, Ilgis – 8 cm.

Baterijos: 1 L1028 pulteliui ir 2 N size kulkai (pridedamos).

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Šis mini vibratorius – kulka yra tikra revoliucija savo srityje. Jums nereikės jokių laidelių – Vibe Therapy kulka Reign veikia nuotoliniu būdu, todėl Jums tereikės naudotis paprastu pulteliu ir keisti vibracijos režimą, kurių šis nuostabus meilės žaislas gali pasiūlyti net 7, be to pultelis veikia net 30 m atstumu. Pagamintas iš 100 % medicininio silikono, jis ne tik yra itin higieniškas, bet ir lengvai valomas ir prižiūrimas.

Idėja meilės nakčiai: Preliudijos metu duokite pultelį savo partneriui ir tegu jis žaidžia su vibracijomis ir stebi Jūsų vis labiau kaistantį kūną!

Dėmesio ieškantiems dovanos! Vibe Therapy gaminiai Jus pasieks supakuoti į itin gražias gamintojo dėžutes. Ji atsiverčia lyg atvirutė, o užsidarydama prisispaudžia integruotais magnetiniais laikikliais. Tai itin graži ir subtili pakuotė. Pakuotėje pridedama ir medžiaginis maišelis kulkos laikymui.

Kulkos skersmuo: 3-3,5 cm, Ilgis – 8 cm.

Baterijos: 1 L1028 pulteliui ir 2 N size kulkai (pridedamos).