Tikroviška sekso lėlė Hannah Harper

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 109,67 

329,00 

Tikroviška sekso lėlė, turi plaukus, juda rankos, tikroviškas veidas, realaus dydžio, įterpiamas masturbatorius.

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Nepaprastai tikroviška, realaus dydžio pripučiama sekso lėlė su skrupulingai išbaigtomis detalėmis. Seksuali galva su tikroviškomis blakstienomis, ir dailiais plaukais. Veidas švelnus, kaip tikra oda. Rankos per pečius gali būti sukamos 360º laipsnių kampu, o jas užbaigia dailūs delnai su grakščiais pirštais ir dažytais nagais. Spaudykite kiek patinka jos dideles, stangrias pilnavidures krūtis su švelniais speneliais. Realistiškos pėdos su dažytais kojų pirštų nagais.

O geriausia yra jos ypač tikroviška, Fanta Flesh medžiagos vagina ir analinė anga, kuri išsiima iš lėlės lengvesniam valymui. Ji minkšta ir švelni, kaip tikra moters vagina ir siaura analinė anga. Mėgaukitės ja ir nepamirškite gausiai patepti lubrikantu. Komplekte taip pat rasite pompą ir rinkinį remontui.

Kaip pripūsti:
NEPRIPŪSKITE PER DAUG. Kad išvengti per didelio pripūtimo nenaudokite elektrinio kompresoriaus. Vietoje to naudokitės komplekte esančia rankine pompa ir pripūskite lėlę iki maždaug 90% jos talpos. Palikite ją 10 minučių, kad oras tolygiai pasiskirstytų lėlėje prieš pripučiant pilnai. Kuo mažiau oro lėlėje, tuo mažesnis spaudimas jai naudojimo metu.

Kaip valyti:
Kad išvalyti vaginos movą, išimkite ją iš lėlės ir plaukite atskirai. Nuplaukite movą šiltu vandeniu, o tada rankomis arba minkštu audeklu nuvalykite movą antibakteriniu žaislų valikliu tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Paskui nusausinkite ją pūkų neturinčiu audeklu. Pabarstykite atnaujinimo pudra iš vidaus ir iš išorės. Ji panaikins drėgmės likučius, o taip pat padės išlaikyti medžiagos švelnumą.

Lėlę nuplaukite vandeniu ir švelniai rankomis arba minkštu audeklu nuvalykite lėlę antibakteriniu žaislų valikliu. Venkite šiurkščių audinių ar kempinių, nes jos gali subraižyti, pažeisti medžiagą. Po valymo vėl nuplaukite lėlę šiltu vandeniu ir nušluostykite pūkų neturinčiu audiniu.

Kaip laikyti:
Išleiskite orą iš lėlės, tada atsargiai sulankstykite ir laisvai susukite į pūkų neturintį audinį. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, pvz. lagamine ar spintoje.

Kiti priežiūros patarimai:
Venkite aštrių daiktų, baldų kampų. Esant reikalui sandariai užtaisykite siūles naudodamiesi komplekte esančiu remonto rinkiniu. Stenkitės, kad į plaukus nepatektų lubrikanto ir kūno skysčių, kad išvengtumėte pažeistų ir susipynusių plaukų.

Medžiagos:
Kūnas – vinilas
Galva, plaštakos, krūtinė, pėdos – silikonas
Vagina ir analinė anga – TPR (termoplastinės guma)
Plaukai: poliesteris

Prekės apibūdinimas:
Spalva: Šviesi/Kūno
Lankstumas: Puikus
Medžiaga: PVC, silikonas, TPR, poliesteris
Gamintojas: Pipedream
Jam ar Jai: Jam
Kas tai: Sekso lėlė