SVAKOM Elva vibro kulka (rožinė)
SVAKOM Elva vibro kulka (rožinė)
64,99  Į krepšelį

SVAKOM Elva vibro kulka (rožinė)

64,99 

Turime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

SVAKOM kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius gaminius, kurių dizainas dažnai prilygsta meno kūriniams, o medžiagos saugios ir nekenksmingos. Tinkamos jautrios odos savininkams ir žmonėms, kurie linkę į bėrimus ir alergijas. Gaminiams naudoja tik aukščiausios kokybės variklius, tiekiamus iš geriausių gamintojų. Taip jie žino, kad jų varikliai yra galingi, tylūs ir turi ilgą eksploatavimo laiką. Skleidžiamas garsas vos girdimas 1 metro atstumu.

Elva vibro kulka pagaminta iš saugaus medicininio silikono, kuris yra glotnus, neturi kvapo, skonio, besiūlis ir anti-alerginis. Silikonas puikiai geba prisitaikyti prie kūno temperatūros.

Vibro kulka valdoma nuotolinio pultelio pagalba, todėl jūsų galimybės dar labiau išauga. Galite perleisti valdymą jūsų antrai pusei ir mėgautis malonumu, kurį jis jums padovanos. Pametus pultą valdymas galimas ir ant pačios kulkos. 

Įjungiama ir išjungiama vieno mygtuko žymimo "S" raide pagalba, kurį rasite ant vibro kulkos. Kiti režimai reguliuojami bevieliu pulteliu. Jame rasite 3 mygtukus, kurie perjungs norimas funkcijas ir intensyvumus. Jų yra net 5 režimai, 5 intensyvumai. Nuo preliudijos, seksualios erzinimo, stipraus pulsavimo iki daugybės kulminacijų – tai dangiška sekso patirtis, kurios nenorite praleisti.

„Elva“ turi intelektualųjį režimą „SVAKOM“, kuris imituoja vibracijos dažnį visame sekso procese nuo pat pradžių iki orgazmo.

Įkraunama USB laidu ir yra visiškai atspari vandeniui. Žaidimus galėsite perkelti ir į kiek drėgnesnes aplinkas negu lova.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: saugus kūnui silikonas

Dydis: 8 cm

Plotis: 3,4 

Krovimo laikas – 1.5 val

Veikimo laikas – 2.5 val

Svoris: 93g

Baterijos talpa: 200 mAh

Baterijos tipas: polimerinė ličio baterija

Intensyvumas: 5 režimai, 5 intensyvumai