SVAKOM Adonis Rabbit vibratorius (violetinė)
SVAKOM Adonis Rabbit vibratorius (violetinė)
94,95  Į krepšelį

SVAKOM Adonis Rabbit vibratorius (violetinė)

94,95 

Turime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

SVAKOM kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius gaminius, kurių dizainas dažnai prilygsta meno kūriniams, o medžiagos saugios ir nekenksmingos. Tinkamos jautrios odos savininkams ir žmonėms, kurie linkę į bėrimus ir alergijas. Gaminiams naudoja tik aukščiausios kokybės variklius, tiekiamus iš geriausių gamintojų. Taip jie žino, kad jų varikliai yra galingi, tylūs ir turi ilgą eksploatavimo laiką. Skleidžiamas garsas vos girdimas 1 metro atstumu.

Pagamintas iš saugaus medicininio silikono, kuris yra glotnus, neturi kvapo, skonio, besiūlis ir anti-alerginis. Silikonas puikiai geba prisitaikyti prie kūno temperatūros.

Seksualus meilužis sukurtas jūsų G-taško ir klitorio jaudinimui. Ypatingai galingas, tačiau tylus vibratorius padovanos jums nepaprastas akimirkas drauge. Klitoriui ir G-taškui skitas pagrindas yra nelygus, kad kiekvieno įsiskverbimo metu dar stipriau stimuliuotų jautrias kūno vietas. Vibratorius patogiai valdomas mygtukais, kuriuos rasite ant korpuso. Jame prie visų kitų funkcijų yra ir šilumos. Šilumos funkcija geba įkaisti iki 38 laipsnių. Tereikės luktelėti porą minučių. 

Įkraunamas USB laidu ir yra visiškai atsparus vandeniui. Žaidimus galėsite perkelti ir į kiek drėgnesnes aplinkas negu lova.

Rinkinyje rasite instrukcijas įvairiomis kalbomis, USB įkroviklį, saugojimui skirtą maišelį, mėginį.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, PU, ABS

Dydis: 20 cm

Įterpiamas ilgis: 12.5 cm

Plotis: 3.8 cm

Krovimo laikas – 2.5 val

Veikimo laikas – 48 val

Svoris: 190 g

Baterijos talpa: 2200 mAh

Baterijos tipas: polimerinė ličio baterija

Intensyvumas: 7 režimai, 5 intensyvumai

Spalva: violetinė