Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės (violetinės)
Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės (violetinės)
14,95  Į krepšelį

Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės (violetinės)

14,95 

Turime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Satisfyer Feel Confident menstruacinės taurelės pagamintos iš anti-alerginio medicininio silikono. Tai puiki medžiaga moterims, kurios turi jaurią odą linkusią į bėrimus ar alergijas. Šis silikonas neturi kvapo, skonio ir yra glotnus, švelnus liečiantis su oda. Taip pat jis greitai prisitaiko prie kūno temperatūros nesukeldamas diskomforto. Lengvai valomas ir prižiūrimas.

Menstruacinės taurelės puiki išeitis veiklioms ir aktyvioms moterims, kurios net ir menstruacijų metu nenori sustoti mėgautis pilnavertišku gyvenimu. Jų pagalba galėsite eiti sportuoti, plaukioti ir veikti viską ką ir įprastomis ne ciklo dienomis. Jos nepastebimos ir dėvint visiškai nejuntamos. Prisitaiko prie kūno judesių ir viską sulaiko saugiai viduje be jokių nemalonių atsitikimų.

Naudojimas:

  • Lengvai sulenkite taurelę perpus ir įterpkite vaginoje. Norint išimti pasinaudokite apačioje esančia kilpele. Lengvesniam įterpimui naudokite vandens pagrindo lubrikantą. 

Taurelės yra daugkartinio naudojimo, todėl tinkamai prižiūrimos tarnaus jums metų metus. Po kiekvieno naudojimo jas paprasčiausiai panardinkite į verdantį vandenį, kad išvalytumėte, dezinfekuokite anti-bakteriniu sekso žaislų valikliu, nuvalykite ir padėkite į laikymui skirtą vietą.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Sudėtis:  medicininis silikonas

Rinkinyje yra 2 vienetai: 15 ir 20 ml

Spalva: violetinė