Poros vibratorius We-Vibe Duetas (rubino spalva)

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 28,87 

86,60 

Poros vibratorius, sustiprinantis pojūčius abiems partneriams sekso metu. Pagamintas iš aukščiausios rūšies medicininio silikono. Atsparus vandeniui. MInkštas, lankstus, švelnus, sveria tik 60 g. Ilgis – 8,3 cm, skersmuo – 2,5 cm.

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Pakraunamas vibratorius Duetas yra skirtas porai. Taip, šis mažas, dailus žaisliukas sekso metu sustiprins pojūčius abiems partneriams. Tiesiog pakraukite, įjunkite ir įveskite į vaginą, Duetas stimuliuos Jūsų g-tašką, klitorį ir partnerio varpą. Šis vibratorius turi net 9 skirtingus vibracijos režimus, pasirenkamus vienu mygtuko paspaudimu, du galingus variklius, skirtinguose galuose. Pagamintas iš aukščiausios rūšies medicininio silikono. Atsparus vandeniui. MInkštas, lankstus, švelnus, sveria tik 60 g. Ilgis – 8,3 cm, skersmuo – 2,5 cm.

Verta paminėti, jog ši sekso prekė yra pelniusi daugybę tarptautinių apdvonanojimų ir nominacijų bei 2009 metais išrinkta geriausia erotine preke porai.

Į pakuotę įeina naudojimosi instrukcija su paveiksliukais, įkroviklis ir medžiaginis maišelis laikymui.

Vibratoriaus priežiūra: prieš ir po naudojimo nuplaukite muilu su vandeniu, naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus, nebandykite pakeisti vibratoriaus formos.