Nature falo imitatorius Normis
Nature falo imitatorius Normis
58,95  Į krepšelį

Nature falo imitatorius Normis

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 19,65 

58,95 

Turime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Susipažinkite su naujaisiais Lovetoy falo imitatoriais, tai vieni natūraliausių ir kartu kokybiškiausių falo imitatorių mūsų asortimente. Naujos kartos gražuoliai susprogdins visus mitus apie kietus, nemalonaus kvapo, nelanksčius falo imitatorius! 

Šio tipo falai pasižymi lankstumu, minkštumu, anti-alerginėmis savybėmis, kurios tiks ir patiks itin jautrios odos savininkams. Pagaminti iš dviejų sluoksnių silikono. Silikonas yra bekvapis, anti-alerginis, prisitaikantis prie kūno temperatūros ir nekaupiantis bakterijų. Dviejų sluoksnių silikonas falo imitatoriui suteikia galimybę tapti itin realistišku ne tik žiūrint iš šalies, bet ir prisilietus. Liečiant juntamas standus ir tvirtas vidus, bet minkštas paviršius. 

Falo imitatorius ne tik suteiks natūralius pojūčius, bet ir dėka lenktos formos leisis į G-taško paieškas. Puoštas standžiomis sėklidėmis, ryškia penio galvute ir venomis, kurios apraizgiusios visą falą. Apačioje turi prilimpantį pagrindą, kuris leis jį priklijuoti prie visų namuose esančių lygių paviršių. 

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: Silikonas, skystas silikonas
Ilgis: 20,5 cm
Skersmuo: 3,9 cm
Spalva: kūno