Kelioninė pompa

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 15,00 

44,99 

Sudedama penio pompa. Medžiagos ir dydžiai: ABS (rankinė pompa), PVC (žarnelė), Silikonas (tarpinė ir Commander™ – erekcinis žiedas), Nailonas (kelioninis maišelis), SAN (cilindras). 24 cm x 6 cm (surinktas cilindras), 15 cm x 6 cm (išardytas ir sudėtas į vieną cilindras).  

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Aukščiausios kokybės kelioninė pompos sistema su laukiančia užpatentavimo greito atleidimo traukiama ąsele išlaiko prisisiurbimą net tada, kai žarnelė nuimama. Tvirtai susriegiamas 2 dalių cilindras turi lenktą paviršių, todėl yra patogus laikyti, o išardžius kompaktiškai susideda kelionės ar laikymo atvejui.

Universalus matuoklis ant cilindro leidžia stebėti pasiektus rezultatus. Naujo dizaino rankinė pompa su lengvai pirštais apimama rankenėle. Kūgiška silikoninė tarpinė užtikrina saugų siurbimą, komplekte taip pat silikoninis erekcinis žiedas ir kelioninis maišelis.

Medžiagos ir dydžiai: ABS (rankinė pompa), PVC (žarnelė), Silikonas (tarpinė ir Commander™ – erekcinis žiedas), Nailonas (kelioninis maišelis), SAN (cilindras). 24 cm x 6 cm (surinktas cilindras), 15 cm x 6 cm (išardytas ir sudėtas į vieną cilindras).  

Prekės apibūdinimas:
Valymas: Šiltu muiluotu vandeniu arba Žaislų valikliu
Spalva: Skaidri
Lankstumas: Standus
Gamintojas: California Exotic
Jam ar Jai: Jam
Kas tai: Penio pompa
Kam skirta: Penio stimuliacijai
Pagrindinė savybė: Išlaiko prisisiurbimą