We-Vibe Classic (purpurinis)

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 53,00 

159,00 

Nuotoliniu būdu valdomas naujos kartos We vibe poros vibratorius. Moteris įsideda šį sekso žaislą į vaginą, tuo pačiu mylisi su savo partneriu. Atsparus vandeniui.

Medžiaga: medicininis silikonas

Ilgis: 8,3 cm

Skersmuo: 2,5 cm

Vibracija: 6 vibracijos funkcijos

Elementai: pakraunamas iš tinklo

Spalva: purpurinė

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

We-Vibe Classic yra lenktos U formos vibratorius porelėms, pagamintas iš aukščiausios rūšies medicininio silikono, saugus naudoti – be švino, kenksmingų ftalatų, švelnus, lankstus ir malonus kūnui, ekologiškas, tinkamas naudoti su vandens pagrindo lubrikantais. Visiškai atsparus vandeniui dizainas leis mėgautis ekstaze ir vonioje ar duše (nardinti nerekomenduojama).

Tiesiog prieš mylintis įveskite vibratorių į vaginą ir patirkite dar daugiau malonumo. Šis mažylis stimuliuos Jūsų g-tašką, klitorį ir partnerio varpą. Valdomas nuotoliniu būdu, su pulteliu, kuris veikia iki 3 metrų atstumu arba mygtuku, esančiu ant pačio vibratoriaus. Taip pat naudojantis išmaniuoju telefonu su specialia programėle We-Connect, taip žaidimai bus dar smagesni, kadangi galėsite kontroliuoti vibratorių ir būdami kitame mieste. 

10 gundantčių vibracijos nustatymų leis pasirinkti maloniausią Jūsų meilės šokio ritmą. 2 tylūs motorai užtikrins subalansuotą ir pačią veiksmingiausią vibraciją. Patogus būdas krauti – įstatykite vibratorių į padelį ir prijunkite pakrovėją – pirmą kartą reikėtų krauti iki 18 val., kiekvienas įkrovimas garantuoja 2 val. meilės žaidimų.

Priežiūra: prieš ir po naudojimo nuplaukite muilu su vandeniu, naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus, nebandykite pakeisti vibratoriaus formos.

Į pakuotę įeina: pakrovėjas, pakrovėjo padelis su dangteliu, stilinga vibratoriaus pakuotė ir instrukcija keliomis kalbomis su paveikslėliais.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Prekės apibūdinimas:

Medžiaga: silikonas / ABS

Ilgis: 7,5 cm

Skersmuo: 3 – 4,6 cm

Vibracija: 10 režimų

Įkraunamas USB jungtimi

Atsparus vandeniui