SVAKOM Cici G-taško vibratorius (violetinė)
SVAKOM Cici G-taško vibratorius (violetinė)
59,95  Į krepšelį

SVAKOM Cici G-taško vibratorius (violetinė)

59,95 

Turime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

SVAKOM kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius gaminius, kurių dizainas dažnai prilygsta meno kūriniams, o medžiagos saugios ir nekenksmingos. Tinkamos jautrios odos savininkams ir žmonėms, kurie linkę į bėrimus ir alergijas. Gaminiams naudoja tik aukščiausios kokybės variklius, tiekiamus iš geriausių gamintojų. Taip jie žino, kad jų varikliai yra galingi, tylūs ir turi ilgą eksploatavimo laiką. Skleidžiamas garsas vos girdimas 1 metro atstumu.

Pagamintas iš saugaus medicininio silikono, kuris yra glotnus, neturi kvapo, skonio, besiūlis ir anti-alerginis. Silikonas puikiai geba prisitaikyti prie kūno temperatūros.

Cici ya G-taško vibratorius, kuris be galo lankstus ir manevringas. Gali susilenkti 30 laipsnių kampu. Tinkamas ne tik moterims, bet ir vyrams. Plonas, todėl patiks net ir pradedančiosioms. Išorė puošta nelygiais grioveliais. Įjungiamas ir išjungiamas vieno mygtuko pagalba, kurį rasite ant vibratoriaus. Taip pat šio mygtuko pagalba galėsite perjungti funkcijas, kurių yra 5 režimai ir 5 intensyvumai. Pasirinkite savo mėgiamą ir atsipalaiduokite, leiskite kūnui panirti į malonumą.

Įkraunamas USB laidu ir yra visiškai atsparus vandeniui. Žaidimus galėsite perkelti ir į kiek drėgnesnes aplinkas negu lova.

Rinkinyje rasite instrukcijas įvairiomis kalbomis, USB įkroviklį, saugojimui skirtą maišelį, mėginį.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, ABS

Dydis: 18.2 cm

Plotis: 1.1 – 2.5 cm

Krovimo laikas – 2 val

Veikimo laikas – 4 val

Svoris: 60 g

Baterijos talpa: 400 mAh

Baterijos tipas: polimerinė ličio baterija

Intensyvumas: 5 režimai, 5 intensyvumai

Spalva: violetinė