Stiklinis žaislas „Gemstonas”

23,17 

Stiklinis žaislas, tinkantis vaginaliniam ir analiniam stimuliavimui. Gali būti pašildytas arba atšaldytas, taip žaisliukas suteiks dar nuostabesnių pojūčių. Falo imitatorius papuoštas gumbeliais.

Įsiskverbimo gylis: 14 cm.

Skersmuo: 2 cm.

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Toy Joy rankų darbo stiklinis žaislas – falo imitacija Gemstone pagamintas iš aukščiausios kokybės, ilgaamžio stiklo. Stiklas neakytas, todėl higieniškas, lengvai prižiūrimas ir antialergiškas. Stiklas pasižymi glotnumu ir slidumu, todėl Jums niekada nereikės didelio kiekio lubrikanto, imitacijos teikiamais malonumais galėsite mėgautis ir duše ar vonioje. Unikalaus dizaino imitacija ne tik gražiai atrodo, tačiau pritaikyta anatomiškai – siaura, tiesi, smailėjančiu ir lenktu galu, su patogia ovalia rankena. Lenktas galas užtikrina, kad be vargo rasite G-tašką ar prostatą, intensyviai stimuliuosite jautriausias vietas. Pagrindas puoštas rožiniais ornamentais, kurie papildomai stimuliuoja. Patogi rankena užtikrina, kad žaislas neišslys iš rankų. Tinkama tiek vaginaliniam, tiek analiniam stimuliavimui.

Didesniam efektui pasiekti, sušildykite arba atvėsinkite savo stiklinį žaisliuką. Tiesiog trumpam palikite žaisliuką šaldiklyje arba palaikykite po karšto vandens srove. Patirkite šaltuko virpulius ar karščio bangas.

Įsiskverbimo gylis: 14 cm.

Skersmuo: 2 cm.