Satisfyer Pro 4 porų vibratorius (balta)

74,95 

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Satisfyer Pro 4 porų vibratorius pagamintas iš tvirtos kenksmingų ftalatų neturinčios ABS ir silikono medžiagos. Minkšta silikoninė mova yra anti-alerginė ir tiks net jautrios odos savininkėms. Silikonas puiki medžiaga erotiniams žaislams, dėl puikaus šilumos laidumo, todėl nereikės laukti kol žaislas prisitaikys prie kūno. Taip pat silikonas neturi kvapo, skonio ir yra glotnus.

Porų vibratorius sukurtas su intensyvinti abiejų partnerių pojūčius padovanojant dar malonesnes akimirkas drauge. Tokio tipo vibratoriais įterpiami į vaginą ir ant klitorio. Stabiliai laikosi visų lytinių žaidimų metu ir dėka galingų 2 variklių puikiai juntamos visos funkcijos. O būtent šiame porų vibratoriuje yra 10 skirtingų vibracijos režimų ir 11 siurbimo intensyvumo lygių. 

Vibratoriaus viršutinė dalis veikia vakuuminės technologijos dėka kuomet skleidžiamos oro bangos. Jų veikimas yra paremtas naujai sukurta vakuumine technologija, kuri neturi tiesioginio kontakto su klitoriumi. Bekontaktės stimuliacijos metu klitoris yra švelniai veikiamas siurbiant ir sukeliant pulsuojantį spaudimą. Tai nėra įprasta vibracija. Jos dėka padovanojama intensyvūs ir galingi pojūčiai, kurie ateina žymiai greičiau.

Įkraunamas magnetiniu USB kištuku ir atsparus vandeniui. Valdomas mygtukais, kuriuos rasite ant korpuso.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, ABS

Ilgis: 8,5 cm

Skersmuo: 2,5 cm

Vibracija: 10 vibracijos režimų, 11 siurbimo intensyvumo lygių

Baterijos: įkraunamas magnetiniu USB kištuku

Varikliai: 2

Atsparus vandeniui

Salva: balta