Robotic Lovers sekso mašina

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 183,00 

549,00 

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Sekso mašinas daugelis iš mūsų esame mate tik erotiniuose filmuose suaugusiems, bet dabar tai tapo visai ranka pasiekiama pramoga kiekvienam. Tvirta ir galinga nuo 50 iki 250 apsisukimų per minutę turinti sekso mašina yra ne tik aksesuaras jūsų žaislų kolekcijoje, bet ir itin malonus ir praktiškas žaislas jūsų antrai pusei. Mašinos korpusas pagamintas taip, kad padėtį galėtumėte pasirinkti pats pagal jūsų patogumą, o ne pasirinkti iš poros galimų. 

Sekso mašina turi 2 skirtingus antgalius, kurie stimuliuos jūsų makštį ir anusą, o valdymo pulte įrengtas vibratorius jaudins klitorį. Abipusis malonumas, kuriame nėra pamiršta nė viena jautri jūsų vieta. Kiekvieną angalį galima uždėti atskirai arba net gi abu kartu ir mėgautis dvigubu įsiskverbimu. 

Analinis kaištis ir vibratorius pagaminti iš silikono, kuris savo sudėtyje neturi kenksmingų ftalatų ir kitų kūnui kenkiančių medžiagų. Silikonas malonus liečiantis su oda, greitai sušyla ir yra anti-alerginis. Falas pagamintas iš lankščios ir minkštos medžiagos, kuri puikiai atkartoją penį. 

Rinkinyje rasite:

  • Vibratorių, kuris yra ne tik vibratorius, bet ir kaip pultas valdantis kartu ir kitus žaislus. Galite mėgautis malonia stimuliacija iš abiejų pusių. Prijungiamas USB jungtimi.
  • Falo imitatorių, kuris turi prisirpusias sėklides ir yra realistiškas. Ilgis 16 cm, o plotis 4 cm.
  • Analinį kaištį, kuris ya smailesnės formos ir dėka jos užtikrina malonią skverbtį. Ilgis: 16 cm, o plotis 3,5 cm.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: TPR / silikonas

Svoris: 12 kg

PASTABA: reikia prijungti prie elektros kištuko (110-120V arba 220-240 V).