Prabangus vibratorius LELO Liv (tamsiai mėlynas)

119,00 

Vibratorius Lelo Liv pakraunamas, mėlynos spalvos, pagamintas iš aukščiausios kokybės, saugaus kūnui silikono ir plastikinių detalių, be kenksmingų ftalatų. 5 vibracijos intensyvumai.

17,4cm ilgio, 2,9-3,5cm skersmens, 92g svorio, kraunamas 2 valandas, veikimo laikas – iki 4 valandų.

Komplektacija: graži juoda tvirta dėžutė, įkroviklis (Li-lon), vandens pagrindo lubrikantas Lelo (5ml), juodas medžiaginis maišelis vibratoriaus laikymui bei naudojimosi instrukcija.

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Vibratorius Lelo Liv yra pakraunamas, todėl Jums niekada neteks rūpintis, kad ekstazę nutrauks pasibaigusios baterijos. Lelo – tai prabangos ir kokybės ženklas, garantuojantis didžiausią malonumą. Mėlynos spalvos Lelo Liv pagamintas iš aukščiausios kokybės, saugaus kūnui silikono ir plastikinių detalių, be kenksmingų ftalatų.

Vibratorius Lelo Liv yra lenktos ir aptakios formos, itin švelnus ir slidus, tinkamas g-taško stimuliacijai, todėl įtiks ir įnoringiausiai moteriai, žinančiai savo vertę. Vibratoriaus viduje slypi net du galingi, bet labai tylūs motorai, išdėstyti pagrinde ir pačiame galiuke, kad pulsavimas tolygiai pasiskirstytų ir apimtų visą kūną arba būtų sutelktas ten, kur Jums tuo metu norisi.

Reguliuojama vibracija leis pasirinkti ne tik vibracijos intensyvumą nuo drugelio plazdenimo iki intensyvaus stimuliavimo, bet ir norimą ritmą, kurių yra net 5. 

Vidutinio dydžio – 17,4cm ilgio, 2,9-3,5cm skersmens, 92g svorio, kraunamas 2 valandas, veikimo laikas – iki 4 valandų. Kiekvienos moters svajonė.

Komplektacija: graži juoda tvirta dėžutė, įkroviklis (Li-lon), vandens pagrindo lubrikantas Lelo (5ml), juodas medžiaginis maišelis vibratoriaus laikymui bei naudojimosi instrukcija.