Fleshlight KIIROO masturbatorių laikiklis

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 98,33 

295,00 

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • Užsisakykite prieš penktadienį, jog prekė jus pasiektų kuo greičiau dieną.
Saugus atsiskaitymas

Susipažinkite su naujaja Fleshlight technologija, kuri dar labiau pagerins masturbacijos kokybę ją perkeliant į realų ir apčiuopiamą lygį. 

Fleshlight KIIROO laikiklis sukurtas taip, kad galėtumėte įterpti savo jau turimą masturbatorių ir mėgautis jo turimomis funkcijomis. 

Fleshlight KIIROO laikiklio paruošimas:

Susikurkite paskyrą www.kiiroo.com internetiniame puslapyje, tuomet atsisiųskite „Feel Connect“ programėlę į telefoną. Ši programėlė tiks tiek Android, tiek iOS telefonams. Įvykdžius visas instrukcijas galėsite laisvai stebėti pornografinius filmus, o jūsų išmanusis laikiklis judės pagal ten pateiktus veiksmus. Greitins, lėtins lempą ir judesiai bus identiški ekrane matytam vaizdui. 

Taip pat poreikiui esant galėsite perjungti į rankinį valdymą ir liesdami jutiminius šonus reguliuoti laikiklio judėjimą. Jį lėtinant ir greitinant.

Masturbatorius parduodamas atskirai, todėl jį turėsite įsigyti. Visi turimi ir jau įsigyti seniau Fleshlight masturbatoriai puikiai tiks kartu su dėklu, todėl naujo pirkti nereikės. Dėklas įkraunamas USB jungtimi ir lengvai valomas. Įkraunant pirmą kartą, tai užtruks 6 – 9 valandas, turėtumėte krauti, kol lemputė ims degti žaliai.

*Norint aktyvuoti metus trunkančią garantiją turite priregistruoti laikiklį www.kiiroo.com/launchwarranty panaudojant garantinę kortelę, kurią rasite pakuotėje.

Medžiaga: PC, ABS, PU, silikonas

Spalva: juoda

Baterijos: įkraunamas USB