Click for more products.
No produts were found.

Konfidencialumas

Savo klientų privatumą laikome prioritetu Nr. 1, todėl ypatingą dėmesį skiriame apsipirkimo konfidencialumui, privatumui bei saugumui užtikrinti. Apie mūsų parduotuvėje įsigytas prekes niekas nesužinos, nes: 

Prekės pristatomos neutralioje pakuotėje ir be jokių atpažinimo ženklų;
Siuntos siuntėjas ir pardavėjas – įmonė neutraliu pavadinimu;
Prekes galite įsigyti ir neužsiregistravę mūsų elektroninėje parduotuvėje.


Neutralios siuntų pakuotės


Dauguma mūsų klientų pageidauja savo pirkinius apsaugoti nuo pašalinių akių, todėl visos prekės yra pakuojamos į niekuo neišsiskiriančias, rudo kartono dėžutes arba nepermatomus vokus. Pakuotės išorėje nėra informacijos apie siuntos turinį, nėra užrašyto el. parduotuvės pavadinimo, siuntėjas – įmonė neutraliu pavadinimu. Siuntą pristatantis kurjeris arba pašto darbuotojas nėra informuojamas, apie siuntos turinį.
Privatumo politika
Klientų prašome pateikti tam tikrus minimalius duomenis (siuntos gavėjas, pristatymo adresas, el.pašto adresas, telefono numeris), kurie yra būtini pristatyti prekes Jūsų pasirinktu būdu. Šie duomenys yra naudojami tik užsakymų vykdymui. Užsakymo metu pateikti asmens duomenys yra saugomi tik tiek, kiek yra būtina, o vėliau automatiškai sunaikinami.

 

Saugus naršymas ir apsipirkimas


Jūsų privatumu rūpinamės ne tik žodžiais. Elektroninė parduotuvė yra pasiekiama tik saugiu SSL protokolu, o visi duomenys tarp Jūsų įrenginio ir mūsų yra šifruojami stipriais ir patikimais algoritmais, taip pat žinomais kaip Strong SSL. Todėl niekas negali stebėti ar sekti, kokias prekes žiūrėjote ir užsisakėte. Maksimalią lankytojų privatumo apsaugą užtikrina tai, jog Slidu.lt parduotuvė yra audituojama pagal McAfee Secure programą.

 

Jūsų duomenų apsauga


Visi iš Jūsų gauti duomenys yra tvarkomi taikant aukščiausius duomenų apsaugos standartus, laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų reikalavimų. Jūsų duomenys niekada nebus perduoti trečioms šalims.


Netrukdymo principas


Kaip ir Jūs, mes nemėgstame nepageidaujamų el. laiškų ar žinučių. Todėl savo specialius pasiūlymus bei naujienas siunčiame tik tiems asmenims, kurie patys jas užsiprenumeruoja. Galite būti tikri, kad el. pašto adresu, kurį pateiksite užsakymo metu, gausite tik tris būtinuosius laiškus: užsakymo patvirtinimą, pranešimą apie išsiųstą siuntą su sekimo numeriu bei PVM sąskaita ir vėliau Jus pasieksiantį prašymą, palikti komentarą apie įsigytas prekes. Itin vertiname Jūsų nuomonę ir atsiliepimus, kadangi tai yra puiki pagalba kitiems pirkėjams ir svarbus kriterijus mums, kurio dėka formuojame Slidu.lt parduotuvės asortimentą. Jeigu turite mūsų el. parduotuvės kuponą ir jo nepanaudojote, apie artėjančią kupono galiojimo pabaigos datą priminsime el. laišku.

 

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in