Apie mus

Slidu.lt -  prekės suaugusiems

Dėkojame, kad aplankėte mūsų internetinę parduotuvę Slidu.lt. Tikimės, kad Jums čia patinka ir mūsų prekės suagusiems išpildys Jūsų poreikius ir pageidavimus! 

Slidu.lt siekia, kad Jūsų intymiajame gyvenime netrūktų džiaugsmo ir malonumo. Kruopščiai rūpinamės kiekviena prekių pirkimo proceso detale nuo prekės paieškos iki pristatymo. Klientams galime pasiūlyti tik pačias efektyviausias, geriausių atsiliepimų sulaukusias, kokybiškas prekes. 

Asortimentas suaugusiems

Mūsų internetinės parduotuvės katalogą sudaro labai įvairios intymios prekės, todėl peržiūrėję jį, kiekvienas gali ras, ko jam reikia - nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir pageidavimų. Tai gali būti skirtingi vibratoriai,  lubrikantai ir masažo prekės, prezervatyvai, seksualus apatiniu komplektai, kuno kojines, masturbatoriai ir vaginos, penio antgaliai, užmovas, sekso lėlės, penio pompa, prostatos masazuokliai, afrodiziakai, feromoniniai kvepalai, analiniai zaislai.

Mūsų tiekėjai yra didžiausi Europos erotinių ir sekso prekių didmenininkai, todėl savo pirkėjams visuomet galime pasiūlyti mažiausią kainą rinkoje ir labai platų prekių asortimentą.

Konfidencialumas ir duomenų apsauga

Sekso žaislų ir kitų panašių prekių pirkimas ir pristatymas - gana intymus reikalas, kuris susiję tik su tuo žmogumi, kuriam šios intymios prekės yra skirtos. Puikiai suvokdami tai ir pasirupindami Jumis organizavome, kad Jūsų įsigytos intymios prekės(prekės suagusiems) būtų pristatomos neutralioje pakuotėje ir be jokių identifikavimo ženklų, o prekių siuntėjas įmonė, turinti taip pat neutralų pavadinimą. 

Mus taip pat rūpi duomenų apsaugą, todėl internetinėje parduotuvėje naudojame SSL-protokolą, o visi duomenys tarp mūsų  ir Jūsų įrenginio yra šifruojami stipriais ir patikimais algoritmais.

Užsakymų apmokėjimo būdai

Apmokėti už prekes ir pristatymą galite vienu iš Jums patogių būdų:

3Emf12BcgMHMetqOmj668KfE-3MMt6Y_KW3UhKnBTqFd9bXQwDFIFw87fWVlJ0kH_eFpEPQgp9ki4a5v1RN00K78OwUT7oet8jUMQbJK_lzgAdprsQi-cfBgVzdYc8JuMSXWZhsx
Elektroninė

bankininkystė

mvgC94dZqD5UDZ5glct5SvK5_x2V2tQsrkJmmiAtVqIFJoPpnCV85HzplYqubniY1Qq299GTCzShvv-bDE7O32fQGhAWnjrNPmgkViJsImREg6fM6P178JqmR2qXytToclTCZqM3


Banko

pavedimu

Cvy9X5gmH_H0sbcPg05NnoPSOj4JCFhejh-sBTwbmyyepWXS-4UTtbDTyd0DD5Mtkx8sp-pD-SBkfPpOUDr0jfjQr9pTlGmSoE6x4rQGLpvgDvX03W5cZclnRWHGolIAyfURG2Cy


Paysera

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas iš mūsų intymios internetinės parduotuvės Slidu.lt vykdomas visoje Lietuvoje. Jums tereikia pasirinkti patogų pristatymo būdą: Omnivos paštomatai (1 -3 darbo dienas); Lietuvos paštas (2-5 darbo dienas); pristatymas Venipak kurjeriu (1 -3 darbo dienas).
Taip pat turime nemokamas pristatymo sąlygas, apie kurias galite sužinoti čia.

 
eqpIqQrKjrPNt4_yh2yn7FJoIztY4dQMQuun7iAv0rlKcfX1vqtcCp0B0-2jip2QkSTY27TO1tzias1locSqlKepN7iMb3GjqJgQbQazNWPTT4MVgGBcRESkiw3BZNAq4zfy9xZHcbzmdeJkwJrBVoN1vgPUreb3iCvD-MLRipU04-NrtRObpKoWcrLSeJFiOfhvaf3fphicpdSgvB5FYT-M0dPR4a_MwAeihlQlaMVhF-rjUbkVdSeGpfL197u_5MMM-ZeXAIhyPCRYKMnZBw8NGavBvy4o2BioVAr8Iu9Jnh7MmqFc5m6KHKqeUbWmYkY6dvG336F8DUqu2AXje5qK-ibYLnZktFRyEOiwSgKRPkPFvzNjhWBGCFKXQkv2sGySXF3z7hvv3Isot4vxcWgf

Meniu

Nustatymai

Susikurkite nemokamą paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus daiktus.

Prisijungti

Susikurkite nemokamą paskyrą, kad galėtumėte naudoti norių sąrašus.

Prisijungti